AMBASADA SAD: Vlast RS-a se u godinu i po zadužila 1,1 milijardu KM, gdje je novac?
Ambasada SAD-a u Bosni i Hercegovini oglasila se na društvenim mrežama na temu zaduživanja entiteta Republike Srpske. “U posljednjih 18 mjeseci, Vlada RS-a je samo na Banjalučkoj berzi pozajmila više od 1,1 milijardu KM, značajna suma koja ne uključuje komercijalne zajmove čiji uslovi nisu dostupni za javnost”, stoji u objavi Ambasade SAD-a. Zatim su vlast … Nastavi čitati AMBASADA SAD: Vlast RS-a se u godinu i po zadužila 1,1 milijardu KM, gdje je novac?
Kopirajte i umetnite ovaj URL u vašu WordPress stranicu
Kopirajte i umetnite ovaj kod u vašu stranicu